На Amazon починається бум на книги, написані ChatGPT: одна з них розповідає про фінансову грамотність дітям
На Amazon почали продавати друковані та електронні версії книг, написані штучним інтелектом (ШІ) ChatGPT або в співавторстві з ним.
Про це пише Reuters.
Скориставшись можливостями ШІ свою першу книгу написав продавець зі штату Нью-Йорк Бретт Шиклер.
Використовуючи програмне забезпечення ШІ, яке може генерувати блоки тексту з простих підказок, Шиклер створив 30-сторінкову ілюстровану дитячу електронну книгу за лічені години, запропонувавши її для продажу в січні через видавничий підрозділ Amazon.
У цьому виданні білка Семмі, відтворена також за допомогою штучного інтелекту, дізнається від своїх лісових друзів про економію грошей після того, як натрапила на золоту монету.
За історією, вона виготовляє скарбничку у формі жолудя, інвестує в бізнес з торгівлі жолудями та сподівається одного дня купити камінь для шліфування жолудів. Таким чином Семмі стає найбагатшою білкою в лісі, і "ліс почав процвітати".
Книга "Мудра маленька білочка: історія про заощадження та інвестиції", доступна в магазині Amazon Kindle за 2,99 долара або 9,99 долара за друковану версію.
Як розповів Шиклер, з її продажу він отримав менше 100 доларів. Хоча це може здатися небагато, цього достатньо, щоб надихнути його писати інші книги за допомогою програмного забезпечення.
Станом на середину лютого в магазині Amazon Kindle було понад 200 електронних книг, у яких ChatGPT вказано як автор або співавтор, зокрема "Як писати та створювати вміст за допомогою ChatGPT", і їхня кількість щодня зростає.
Крім цього, на Amazon навіть з’явився новий піджанр: книги про використання ChatGPT, повністю написані ChatGPT.
Однак через характер сервісу й те, що багато авторів не повідомляють про те, що вони його використовували, майже неможливо отримати повну інформацію про те, скільки електронних книг може насправді бути написано ШІ.
Нагадуємо:
Чат-бот від стартапу OpenAI тепер доступний в Україні, проте не працюватиме на тимчасово окупованих РФ територіях.
Читайте також: Штучний ефект. Як правильно використувати ChatGPT українцям