Новини. Прикраси-тризуби і перші вишиванки. Gunia Project випустили весняну колекцію
Український бренд Gunia Project випустив весняну колекцію, куди вперше увійшли вишиті сорочки, а також інтерпретація давніх прикрас українців.
Вишиванки натхненні гуцульськими сорочками 20 століття, чоловічими сорочками Поділля і борщівською сорочкою. Крім того, дроп включає оксамитову вишиту безрукавку, вишиті кепки, фартухи і хустки, натхнення для яких шукали у сюжетах косівських кахлів та чернецьких рушниках Черкащини.
Колекція прикрас включає срібні і позолочені кулони, які мають форму дулі, дутого хрестика та тризуба, їх називають «новітніми оберегами». Прикраса «свищик» повторює фігуру іграшки й музичного інструмента. У кольє, сережці й каблучці також переосмислюють історичну гривню.
У Gunia Project кажуть, що плетіння однієї прикраси, як-от інтерпретованого коміра з бісеру, займає до 8 годин ручної роботи, а фартух із бісеру можуть плести протягом двох чи трьох днів. Над виготовленням колекції працюють більше 40 українських майстрів.
Колекцію можна придбати на сайті бренду та в київському шоурумі за адресою вулиця Антоновича, 4/6.
Цей матеріал підготували за підтримки наших читачів
Gunia Project – це бренд предметів інтер’єру та аксесуарів з акцентом на ремесла та значний декор. Для кожної колекції команда проводить етнографічні дослідження.
Наприкінці жовтня 2022 року Gunia Project випустили дроп, натхненний творами наївного мистецтва з музею Гончара, а на початку серпня створили колекцію прикрас із півником із Бородянки.
Читайте «Нормальні новини» в телеграмі