Якщо "дух Анкориджа" й існував колись, то зараз він мертвий. Про це написав міністр закордонних справ Андрій Сибіга в соцмережі Х в неділю, 28 червня. "Росіяни полюбляють говорити про "дух Анкориджа". Як і у випадку з будь-яким духом, ніхто достеменно не знає, що це таке. Але росіяни вірять у нього і вважають, що всі інші теж повинні в нього вірити. Реальність дає зрозуміти одне: якщо "дух Анкориджа" й існував колись, то зараз він, точно, мертвий", – написав він.